1. Ürünleriniz gıda ile temasa uygun mudur?

Ürünlerimizin tamamı Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı tesislerde gerekli hijyen ve migrasyon koşulları sağlanarak üretilmektedir.

2. Miktar arttıkça fiyatlar neden düşüyor?

Alım miktarı arttıkça firmamızın sağladığı maliyet avantajını müşterilerimize yansıtarak hem müşterilerimizin daha düşük maliyetlerle yüksek kaliteli ambalaj çözümleri bulmasını sağlıyor hem de daha fazla ürün satarak şirketimizin iş hacmini artırıyoruz.

3. Kilitli ambalajlarınızı neden tercih etmeliyiz?

Ambalajlarımızı kullanarak tüketicilere sunduğunuz ürünlerin ilk kez açıldıktan sonra markanızı taşıyan ambalajında kokusunu, tazeliğini ve aromasını koruması için kilitli olması çok büyük bir avantajdır. Böylelikle ürününüze değer katmış, markanız için pozitif bir algı oluşturmuş olursunuz.

4. Aradığım ambalajı tam olarak sitenizde bulamadım, ne yapmalıyım?

Bize +90 553 242 11 24 nolu telefonumuzdan ya da info@akkasambalaj.com den ulaşıp talep ettiğiniz ürünle ilgili detayları satış ekibimizle paylaşarak destek alabilirsiniz.

7. Ürünlerinizi görmek için nasıl numune alabilirim?

+90 553 242 11 24 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz numune talep edebilirsiniz.

8. Hazır torbalarınız dışında da ürünleriniz var mı?

Türkiye’de çok az sayıda firmanın sunabildiği sterilizasyona uygun gıda ambalajlarından, tabak kapama filmlerine kadar geniş yelpazede ürün seçeneğine sahip, bilgi birikimi yüksek, güçlü bir esnek ambalaj tedarikçisidir. Farklı ürün talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.